Samochody ciężarowe i dostawcze

Samochody ciężarowe poleasingowe

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju poleasingowe pojazdy, maszyny oraz sprzęt i urządzenia. W naszej ofercie znajdują się także używane samochody ciężarowe, które były leasingowane w Millennium Leasing. Poleasingowe ciężarówki to świetna okazja dla firm i osób, które prowadzą działalności gospodarcze związane z transportem dóbr i szukają pojazdów sprawdzonych, maksymalnie kilkuletnich, w świetnym stanie technicznym oferowanych za przystępną cenę.

Dlaczego warto kupować poleasingowe samochody ciężarowe i samochody dostawcze

Związek Polskiego Leasingu oszacował, że w roku 2019 aż 23,9 procent wszystkich leasingowanych środków trwałych stanowiły samochody ciężarowe. Wśród oferowanych przez Millennium Leasing ciężarówek poleasingowych można znaleźć pojazdy marek Mercedes Benz, Scania, Renault, Volvo i wiele więcej.

Z pewnością jako jedną z największych zalet można wymienić cenę. Samochody ciężarowe poleasingowe bardzo często są zdecydowanie tańsze w porównaniu z ofertami pochodzącymi z innych źródeł lub sprzedawanych na innych popularnych serwisach aukcyjnych. Oczywiście nie tylko cenę trzeba uznać za wartość dodatnią. Tak samo ważnym elementem, a może nawet ważniejszym, będzie stan techniczny w jakim znajdują się te pojazdy. To kolejny powód, dla którego warto wybrać ciężarówki poleasingowe. Wymogi, które muszą spełnić przedsiębiorcy, którzy leasingują pojazdy sprawiają, że stan techniczny jest w pełni udokumentowany, a wszelkie okresowe wymiany, serwisy i naprawy były dokonywane w odpowiednich terminach. Zwykle nawet firmy, które odpowiadają za serwis pojazdów ciężarowych są odgórnie wskazane. Są to warsztaty, które zapewniają najwyższą jakość usług i napraw. Wszelkie usterki, szkody, naprawy również są zamieszczane w dokumentach, dzięki czemu kupujący ma pełny wgląd w historię pojazdu i może jasno określić faktyczny stan techniczny ciężarówki. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest podjąć racjonalną decyzję o zakupie środka trwałego.

Kolejną istotną zaletą jest wiek poleasingowych pojazdów. Samochody ciężarowe poleasingowe oferowane przez Millennium Leasing zwykle mają 2-3 lata, co sprawia, że kupujemy prawie nowy pojazd. Pojazdy mają udokumentowane i potwierdzone pochodzenie, dzięki czemu zakup jest pewny i nie ma ryzyka ukrytych kosztów. Wycena wszystkich ciężarówek jest dokonywana przez specjalistów wraz ze szczegółowym udokumentowanym opisem dokonanym przez rzeczoznawcę. Pojazdy można zakupić za gotówkę, spłacać ratalnie lub podpisać na nie umowę leasingową.

naczepy poleasingowe

Naczepy poleasingowe

W ofercie poleasingowej firmy Millennium Leasing znajdują się pojazdy, maszyny, a także sprzęt i urządzenia. Zajmujemy się również sprzedażą przyczep i naczep poleasingowych, które wcześniej były finansowane na mocy umowy leasingu. Oferowane środki trwałe będą  doskonałą okazją dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalności gospodarcze w branży transportowej i poszukują naczep i przyczep w nienagannym stanie, sprawdzonych z pełni udokumentowanym stanem technicznym, które są najwyżej kilkuletnie (zwykle około trzyletnie).

Dlaczego warto kupować poleasingowe naczepy i przyczepy

Naczepy i przyczepy oferowane przez Millennium Leasing stanowią doskonałe uzupełnienie bogatej oferty ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych poleasingowych, które również są dostępne na naszych aukcjach. Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pojazdów ciężarowych, naczepy i przyczepy będą doskonałą okazją dla potencjalnych nabywców. Do największych zalet można zaliczyć przystępną cenę, która zwykle jest aż do dziesięciu procent niższa niż w przypadku takich samych środków trwałych pochodzących z innych źródeł. Do każdego zakupu przygotowywana jest faktura VAT, co przekłada się na duże oszczędności i optymalizację podatkową dla przedsiębiorców.

To nie koniec zalet. Zdecydowanie największą zaletą jest stan techniczny sprzedawanych środków trwałych. Są one najwyżej kilkuletnie oraz posiadają pełną dokumentację techniczną, dlatego też decyzja o kupnie jest racjonalna i bez ukrytych kosztów. Do wszystkich przyczep i naczep poleasingowych obligatoryjna jest pełna historia. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych szkód powypadkowych czy innych usterek, przyszły nabywca o wszystkim będzie wiedział. Przekazywana jest także historia przeglądów i napraw w autoryzowanych serwisach, które oferują najwyższą jakość obsługi.

Ciągniki siodłowe poleasingowe

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju poleasingowe pojazdy, maszyny oraz sprzęt i urządzenia. W naszej ofercie znajdują się także używane ciągniki siodłowe, których finansowaniem zajmował się Millennium Leasing. Stanowią one doskonałą okazję dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalności gospodarcze w branży transportowej i poszukują pojazdów, które będą sprawdzone, w doskonałym i udokumentowanym stanie technicznym oraz maksymalnie kilkuletnie.

Dlaczego warto kupować poleasingowe ciągniki siodłowe

W roku 2019 ZPL (Związek Polskiego Leasingu) oszacował, że niemal 24 procent wszystkich leasingowanych środków trwałych przez przedsiębiorców stanowiły ciągniki siodłowe i pojazdy ciężarowe. Na poleasingowych aukcjach ciągników finansowanych przez Millennium Leasing można nabyć pojazdy marek takich jak Mercedes Benz, Scania, Renault, Volvo i wiele innych. Do jednej z największych zalet zakupu poleasingowych ciągników należy cena. Zwykle cechują się one korzystniejszymi ofertami niż te z innych źródeł jak np. popularne serwisy aukcyjne. Oczywiście, cena to nie wszystko. Za olbrzymią wartość dodatnią można uznać stan techniczny, w jakim pojazdy się znajdują. Historia takich pojazdów jest w pełni udokumentowana wraz z serwisami, wymianami, naprawami. Co więcej, takie pojazdy były przez cały okres leasingu serwisowane w najlepszych, wyznaczonych przez firmy leasingowe serwisach samochodowych. Wybierając więc ciągniki siodłowe poleasingowe, zdecydowanie łatwiej jest podjąć racjonalną decyzję mogąc skontrolować nie tylko wygląd zewnętrzny pojazdu lecz również jego całkowitą historię. Jako bardzo dużą zaletę można uznać także wiek poleasingowych ciągników. Oferowane przez Millennium Leasing pojazdy mają zwykle około trzech lat, co sprawia, że nabywa się pojazd wyposażony w nowoczesne technologie, który cechuje bezpieczeństwo. Pochodzenie takich pojazdów jest udokumentowane i potwierdzony, dlatego znika ryzyko ukrytych kosztów oraz źródła powstania pojazdu. Przed rozpoczęciem aukcji specjaliści poddają ciągniki dokładnym oględzinom i ustalają cenę. Można je nabyć za gotówkę, na raty lub podpisać kolejną umowę leasingową.