Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze poleasingowe

W ofercie poleasingowych środków trwałych firmy Millennium Leasing znajdują się pojazdy, maszyny, a także sprzęt i urządzenia. Zajmujemy się również sprzedażą poleasingowych maszyn rolniczych, które wcześniej były finansowane na mocy umowy leasingu w Millennium Leasing. Oferowane środki trwałe są  doskonałą okazją dla rolników, ponieważ charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, posiadają pełną dokumentację, pochodzą z sprawdzonego źródła i są najwyżej kilkuletnie (zwykle około trzyletnie).

Dlaczego warto kupować poleasingowe i powindykacyjne maszyny rolnicze

Każdy rolnik staje przed nie lada dylematem i zadaje sobie pytanie, czy lepszym wyborem jest zakup nowych czy też używanych maszyn rolniczych. Za nowymi maszynami bez wątpienia przemawia aspekt techniczny. Ceny takich środków trwałych są jednak bardzo wysoko i to skutecznie odstrasza potencjalnych klientów od ich nabywania. Natomiast szukając używanego kombajnu, traktora czy innych maszyn rolniczych z niesprawdzonych źródeł, klient godzi się na ryzyko i możliwość zakupu sprzętu wyeksploatowanego, który nie będzie zbyt długo mu służył.

Idealnym rozwiązaniem dla rolnika będzie zakup maszyn poleasingowych i powindykacyjnych oferowanych przez Millennium Leasing. Urządzenia te będą stosunkowo młode, gdyż zwykle mają około sześciu lat. Często jednak trafiają się również takie, które mają dwa lub trzy lata. Za największą zaletę tego rozwiązania należy postawić fakt pełnej dokumentacji rzeczywistego stanu technicznego. Umowy leasingowe bowiem wymuszają na leasingobiorcy przeglądy w autoryzowanych warsztatach, dokonywanie terminowych napraw i dokumentację wszelkich wymian, napraw i uszkodzeń. To pozwala na bezpieczny i racjonalny zakup. Kolejną olbrzymią zaletą są ceny, za które można nabyć maszyny rolnicze poleasingowe. Często są one niższe nawet o pięćdziesiąt procent w stosunku do maszyn nowych.